Okresné a krajské kolo vo futsale

Upravené: streda, 26. október 2011

 futsal1.jpg    24.11.2009 sa v SOŠ Kukučínova Poprad uskutočnilo okresné finále v halovom futbale. Víťazi obvodných kôl – SOŠ Svit, OA Poprad, SOŠ elektrotechnická Poprad a SOŠ Kukučínova Poprad – sa stretli vo vzájomnom súboji každý s každým.

Po vyrovnaných bojoch, ale s najfutsalovejším poňatím hry víťazom okresného kola a postupujúcim na krajské kolo do Sabinova sa stala naša SOŠ elektrotechnická. 

Krajské kolo sa konalo 27.11.2009 v mestskej športovej hale v Sabinove. Po príchode a prezentácii sa uskutočnilo losovanie do skupín. Naša škola bola vylosovaná do A skupiny v spoločnosti prešovského a levočského družstva. Na prvý zápas sme nastúpili proti Prešovu. Bolo vidieť, že mužstvo Prešova hrá kultivovaný futsal. Bol to veľmi ťažký zápas, ale nakoniec sme s nimi remizovali 2:2, keď naše góly strelili Kostka OtoKuzmiak Michal. Po tomto zápase sme nastúpili proti Levoči, značne unavený, ale s odhodlaním. Zápas sa nevyvíjal dobre v náš prospech, ale nakoniec sme uhrali remízu 3:3, keď všetky naše góly strelil Galschneider Dávid. Keďže v poslednom zápase skupiny Prešov zvíťazil nad Levočou postúpil do finále. Chlapci hrali veľmi dobrý futsal, vzorne reprezentovali našu školu, ako aj náš okres, za čo im patrí veľké poďakovanie.

 

futsal.jpgReprezentovali nás :

Galschneider Dávid, Furmann Jaroslav, Kostka Oto, Kuzmiak Michal, Čarnogurský Mário, Susa Patrik, Susa Stanislav, Gaduš Peter, Demjanovič Vitalij a Faltín Tomáš.