Okresné kolo vo futsale

Upravené: utorok, 25. október 2011

lopta.jpg     V tomto šk. roku futsalový turnaj organizovala ako tradične SOŠT Kukučínova. Prihlásené školy sa rozdelili do kvalifikačných skupín a bojovali medzi sebou o postup do finále.

Boli sme vylosovaní do 1. skupiny spolu so školami: Gymnázium Kukučínova,  Gymnázium na ul. Letnej a SSOŠ Tatranská Akadémia. Zápasy v skupinách  sme zvládli, skončili sme na 1. mieste a tešili sme sa z postupu do finále.

Finále sa  hralo tiež na SOŠT Kukučínovej za účasti víťazov skupín. Okrem našej školy sa do finále prebojovali študenti z OA Poprad, zo SOŠ Horný Smokovec a domáca SOŠT. Finále sa hralo každý s každým. Žiaľ vo finále sa nám nedarilo, po prehratých zápasoch sme skončili na 4. mieste a tak sa nám nepodarilo obhájiť vlaňajšie prvenstvo.   Našu školu reprezentovali : Pitoňák, Susa, Kostka O., Čarnogurský, Kuzmiak, Demjanovič, Strakula, Faltín, Britaňák, Ivančák a Dravecký. Pevne veríme, že na budúci šk. rok sa chlapci pozbierajú a úspešne zabojujú o medaily.