2. miesto v bowlingu

Upravené: štvrtok, 26. apríl 2012

Bowlingový krúžok funguje na našej škole už druhý školský rok. Prebieha formou súťaže žiakov popradských stredných a základných škôl a tréningových hodín, ktoré máme pre súťaž vyhradené. Približne od októbra do apríla sa žiaci stretávajú v pondelky popoludní vo vzájomných zápoleniach systémom každý s každým v herni Citybowling OZC MAX v Poprade.

V tomto ročníku sa súťaže zúčastnilo 5 stredných a dve základné školy. Po absolvovaní 12 hracích dní nasleduje finálové kolo jednotlivcov. Naši žiaci si v tejto súťaži počínajú pomerne dobre. V prvom ročníku získal Tomáš Výrostek v súťaži jednotlivcov druhé miesto, rovnako sa umiestnilo aj celé družstvo. V tomto ročníku sme druhé miesto obhájili pred Spojenou školou Dominika Tatarku.
Súťaže sa pravidelne zúčastňujú naši najlepší a najvšestrannejší športovci Ferko Strakula a Matúš Bizub, ďalej Lukáš Matoniak, Márius Lešundák a Kamil Krempaský. V dvanástom  kole, keď sa súťaže pre nemoc a osobné problémy nemohli zúčastniť niektorí žiaci situáciu zachránili Janko Regec a Dominik Novysedlák, ktorí pohotovo za chýbajúcich zaskočili.

Eva Trajčíková

2. miesto v bowlingo