Školská liga

Upravené: štvrtok, 29. máj 2014

Aj v tomto školskom roku prebiehala na našej škole Školská liga v malom futbale. Od začiatku roka súperilo medzi sebou šesť triednych kolektívov : I. A, II. A, II. BC, III. B, IV. A, IV. B.  Hralo sa pravidelne dva krát v týždni systémom každý s každým na odvety.

Do finále postúpili 4 najlepšie družstvá. Boli to žiaci z II. A, II. BC, III. B a IV. B. Finále sa uskutočnilo 22.05.2014. Žiaci zviedli medzi sebou tuhé boje a všetky zápasy boli pomerne vyrovnané. Konečným víťazom a majstrom našej školy sa stali žiaci II. A triedy. Na druhom mieste sa umiestnila II. BC, tretia skončila IV. B a na štvrtom mieste III. B
Boli vyhodnotení aj najlepší strelci. Zvíťazil žiak Andrej Džadoň s 39 presnými zásahmi. Druhý skončil Ondrej Gréč, ktorý strelil 37 gólov a na treťom mieste sa umiestnil František Žmijovský s 28 gólmi.
Sme radi, že žiaci sa na každý zápas tešili a až na drobné výnimky sa pravidelne na tomto podujatí zúčastňovali. Žiaci si tak efektívne vypĺňali svoj voľný čas, zdravo si zasúťažili a pohybom podporili správny životný štýl.

Víťazom aj všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník tejto vydarenej akcie.

Mgr. Eva Trajčíková


vyhodnotenie finále1. miesto2. miesto

3. miesto4. miesto