Z Dňa otvorených dverí

Upravené: streda, 27. december 2017

Tesne pred vianočnými prázdninami sme pripravili pre žiakov základných škôl Deň otvorených dverí. Žiaci mali možnosť oboznámiť sa s moderným systémom výučby, videli ukážky práce so špičkovou technikou v oblasti elektrotechniky, mechatroniky a strojárstva.

Na tomto podujatí sa zúčastnil aj jeden so zamestnávateľov VSD, s ktorým spolupracujeme už vyše 10 rokov. Okrem prezentácie firmy predviedli aj práce na plošine. Ich hosť priblížil žiakom zábavnou formou niektoré zákonitosti fyziky.

Veríme, že žiaci dostali dostatok informácií a budú sa vedieť lepšie rozhodnúť pri výbere strednej školy.

V závere kalendárneho roka sme pripravili pre žiakov základných škôl Deň otvorených dverí. Žiaci mali možnosť oboznámiť sa s moderným systémom výučby, videli ukážky práce so špičkovou technikou v oblasti elektrotechniky, mechatroniky a strojárstva. Na tomto podujatí sa zúčastnil aj jeden so zamestnávateľov VSD, s ktorým spolupracujeme už vyše 10 rokov. Okrem prezentácie firmy predviedli aj práce na plošine. Ich hosť priblížil žiakom zábavnou formou niektoré zákonitosti fyziky. Veríme, že žiaci dostali dostatok informácií a budú sa vedieť lepšie rozhodnúť pri výbere strednej školy.z DODz DOD

z DODz DODz DOD

z DODz DOD