Časopis Nulák č. 2/2021

Upravené: streda, 8. december 2021

Milí čitatelia!
        V tento predvianočný čas vám predstavujeme prvé číslo časopisu Nulák v školskom roku 2021/22. Prinášame informácie z diania v škole počas septembrových a októbrových dní, kedy všetko ako tak fungovalo, korona nás obchádzala a my sme sa mohli učiť, stretávať v kolektíve s kamarátmi, vidieť sa, počuť sa, hľadieť si do očí, smiať sa či smútiť a zdieľať navzájom svoje pocity, i keď s rúškami na nose a dosť často aj pod nosom. No vírus prišiel raz,  a potom zas a zas, a karanténa opätovne hodila žiakov do tak dobre známeho on-line priestoru, čo mnohým vyhovovalo alebo aj nie!

Napriek tejto krátkej hektickej dobe sa nám podarilo všeličo vytvoriť, zažiť, zasúťažiť si, čo si zaslúži miesto v našom časopise a pozornosť od vás, milí čitatelia!

Nič nám neostáva len dúfať, že časopis prečítate od A po Z a tí, ktorí ste sa podieľali na rôznych aktivitách si pripomeniete tvorivé alebo súťaživé chvíle. Ostatní sa možno inšpirujete k tomu, aby ste v budúcnosti boli aktívnejší a rozvíjali tak svoj tvorivý potenciál v oblasti všeobecnovzdelávacích a odborných predmetov.

Prajem vám, všetkým,  v zdraví a šťastí prežité nasledujúce obdobia najkrajších sviatkov roka!

M. Nestorovičová