Časopis Nulák č. 3/11

Upravené: pondelok, 11. jún 2012

     Neúprosný čas zanecháva stopy nielen na ľuďoch , ale aj veciach a dianí okolo nás. Ovplyvňuje raz pozitívne, raz negatívne, lieči, pomáha zabúdať na všetko zlé, prináša progres, ale aj stagnáciu, starnutie,  no i zmúdrenie, radosť i žiaľ. A tak aj od obnovenia školského časopisu v roku 2009 sa v plynutí času objavilo v rukách našich študentov už sedem čísel, ktoré väčšinou mapovali udalosti odohrávajúce sa v škole aj mimo nej.

     Šéfredaktorka časopisu Janka Gavurová nám zmaturovala a vydala sa  hľadať svoje miesto v dospeláckom živote. Jej žezlo prebral nový šéfredaktor a noví členovia redakčnej rady, a ak otvoríte nasledujúce ôsme vydanie časopisu, dozviete sa o koho ide. No nielen to. Veríme, že vás zaujmú novo zavedené rubriky,  potulky po regiónoch, návštevy pri nás blízko pracujúcich firiem, závodov , v ktorých by ste sa eventuálne v budúcnosti mohli zamestnať, rozhovor s generálnym  riaditeľom  Tatramatu, s.r.o. Ing. J. Miškom, pár najlepších vtipov z vašej facebookovej  komunikácie, krížovky, osemsmerovky, rébusy nášho skvelého  a stále prispievajúceho učiteľa Ing . Tatarka, ktorý mimochodom vyhral tohtoročnú celoslovenskú súťaž  krížovkárov.  A potom  mnoho  ďalších informácií, žiackych prác, denník zahraničnej stáže z Lipska, to všetko na 28 stranách zaklincovaných najpopulárnejším žolíkom, ktorý spôsobuje v očiach našich študentov iskierku nádeje, že dnes ich päťka obíde. Zmena sa dotkla aj formátu nášho časopisu. Tentokrát vyjde v A4, s farebnou dvojstránkou a grafickou úpravou, ktorú mal v rukách Patrik Porubec.

     Tak čo, milí čitatelia, dúfame, že sme vás nalákali na otvorenie ponúkaného Nuláka  3/2011 a ihneď po dočítaní týchto riadkov si ho otvorte.

Vaša nová redakčná rada!

Súbory:
Nulák č. 3/2011
Dátum 2. marec 2 Veľkosť súboru 2.73 MB Stiahnuť 2704