Časopis Nulák č. 4/12

Upravené: pondelok, 11. jún 2012

Hop, hop , akým ľahkým skokom sme vhupli do druhého polroku s polročnými výpismi známok v rukách študentov našej školy, ktoré až také ľahko nesúce sa nemuseli byť, s hlavou plnou emócií z nedávneho rockového enviromentálneho koncertu bývalého finalistu Superstar  Roba Šimka,  s plánmi alebo predsavzatiami na rok 2012, s očakávaniami na extrémne podoby externej maturitnej skúšky zo slovenčiny a hlavne cudzieho jazyka a ešte s inými viac či menej dôležitými vecami, ktoré nás v blízkej budúcnosti čakajú.

Tak sa aj rozbehlo kolovanie januárového čísla časopisu Nulák  v rukách žiakov našej školy. Januárový Nulák  je vo svojej podstate naozaj zaujímavý a prečítania hodný. Prečo ??? Lebo sa ukazuje, že v škole technického zamerania sú aj takí, ktorí dokážu vytvoriť  perfektnú úvahu, zdokumentovať prežité udalosti vo forme reportáží, zamýšľať sa nad zmyslom života alebo jeho ďalšej existencie po smrti, písať básne, vyjadriť lásku k svojej rodnej obci, uvažovať nad ťažkými politickými témami a ešte ťažším rozhodnutím koho ísť v koži mladého človeka poznajúceho a posudzujúceho spoločnosť svojím pohľadom aktuálne voliť...Takýchto ľudí človek obdivuje, váži si ich, takíto ľudia aj učiteľa posúvajú dopredu, motivujú ho a napĺňajú  pocitom dobre vykonanej práce. Viete, kde ich nájdete? Napríklad v IV. B alebo  V. E ! Ste zvedaví, o koho sa jedná? Tak otvorte januárové číslo v celej jeho farebnej kráse a hlavne čítajte.

Súbory:
Nulák č. 4/2012
Dátum 2. marec 2 Veľkosť súboru 4.62 MB Stiahnuť 3279

M. Nestorovičová