Časopis Nulák č. 10/14

Upravené: streda, 2. júl 2014

Milí priaznivci  a čitatelia!
Akoby to bolo včera, druhý september a s ním začiatok nového školského roka. Pre niektorých sa začalo to neznáme dobrodružstvo v  našej škole, pre iných sa začínal posledný rok a čakala ich najdôležitejšia skúška života, maturita. My, ostatní, sme sa snažili nejako prežiť až do konca a ten je už tu. Zrazu si naplno uvedomujeme, ako to len rýchlo ubehlo. Miešajú sa v nás pocity radosti z prázdnin a zároveň nostalgia, že nám škola a isté, síce stereotypné vzrušenie, ktoré so sebou prinášala, bude predsa len trochu chýbať.

Na záver školského roka sme si pre vás pripravili  netradičné spracovanie časopisu Nulák, v ktorom sú zachytené všetky výnimočné udalosti tohto školského roka. Toto špeciálne vydanie je bodkou za projektom  ,,Priatelia Zeme“, do ktorého bola zapojená aj  naša škola v trvaní dvoch rokov. Práve preto je naše posledné tohtoročné vydanie dvojjazyčné, teda v slovenčine a v angličtine. V anglickej časti sa  vám v septembri predstavia všetky štyri krajiny, ktoré boli do projektu zapojené a taktiež uvidíte najkrajšie momentky z návštev týchto krajín. Slovenskú časť dvojčísla vám ponúkame práve teraz, na voľné chvíle, keď sa vonku spustí letný dáždik a vás prepadne smútok za kamarátmi a spolužiakmi.

Redakcia časopisu Nulák vám chce zároveň  popriať nádherný prázdninový čas, plný dobrodružstiev a aktívneho či pasívneho oddychu. Veď september je tu ani sa nenazdáme, aby nás opäť vtiahol do nových povinností, udalostí a  radostí.

Vaša šéfredaktorka Julka

Súbory:
Nulák č. 10/2014

 

Dátum 2. júl 20 Veľkosť súboru 4.37 MB Stiahnuť 2142