Časopis Nulák č. 1/2016

Upravené: utorok, 19. apríl 2016

Ahojte, spolužiaci!

Prihováram sa vám dnes poslednýkrát slovami, ktoré vždy na webe avizovali, že nové číslo nášho časopisu je hotové. Využívam túto príležitosť, aby som sa oficiálne rozlúčila a vo svojej rozlúčke napísala pár slov.

Štyri roky ubehli ako voda. Ani som sa nenazdala a dnes som v maturitnom ročníku. Čaká ma už len ústna maturitná skúška. Štyri roky som viedla tento náš časopis, stala som sa  šéfredaktorkou už na začiatku prvého  ročníka viac-menej preto, lebo som bola jediná žienka na škole, a tak ma p. učiteľka Nestorovičová poverila dosť ťažkou úlohou viesť redakčnú radu. Poviem vám, nebolo to mnohokrát ľahké,  témy sa nám míňali, a dokonca ma často ani nekopla tá správna múza. Občas  som bola v presvedčení, že to vzdám, lebo som nevedela ako ďalej. Aj takto to v živote býva. Neúspech a nezáujem aj z vašej strany, milí spolužiaci,  ma  doviedol aj k takejto myšlienke, že to vzdám. Dala som tomu čas a povedala si, že to vzdať jednoducho nemôžem, jeden neúspech ma predsa neodradí. Tak som sa pokúsila znova a dala do toho  viac elánu. Vyšlo to !!! Časopis Nulák fungoval celé štyri roky počas môjho pôsobenia na škole. Ja viem, mnohí z vás si povedia: „ Je to len časopis, kus vytlačeného papiera ...“ Pozrite sa na to z inej stránky!!  Mnohí z vás figurujú na stránkach časopisu, každý úspech študentov bol v našom časopise zaznamenaný, dozvedeli ste sa viac o svojich nových spolužiakoch a v neposlednom rade vás na konci ohúril žolík, pre ktorý ste si tento časopis kúpili, hoci aj  ste ho možno nikdy v živote nevyužili  pri odpovedi:)

Je čas poďakovať celej redakčnej rade. Počas môjho ,,šéfovania“ je tohtoročná redakčná rada, ktorá vytvára časopis  v tomto školskom roku pre  mňa najlepšia, najaktívnejšia a najzábavnejšia.   

Moja najväčšia  vďaka patrí Kristiánovi Korpádymu (  grafik + redaktor ) a Marekovi Laurenčíkovi (grafik). Bez nich by  časopis nedostal novú tvár a elán. Chcem týmto vyzvať vás ostatných: ,,Pomáhajte týmto dvom chalanom, aby náš (váš časopis) mal čoraz lepší šmrnc a esprit a hlavne fungoval ďalej.  Som presvedčená, že je to vaša najlepšia prezentácia v rámci kreatívnej sféry a vy ste kreatívni, keď chcete a záleží vám na tom. Verím, že spoločnými silami dokážete aj nemožné.

Na záver prajem veľa  trpezlivosti novej šéfredaktorke, ktorou bude naša Veronika a o ktorú sa vy, chalani,  starajte ako o kráľovnú. Predsa si to zaslúži, bude jediná. :)  Veronička, drž sa, prajem veľa úspechov v ďalších rokoch  tebe, aj  časopisu Nulák!!!

Lúčim sa s Vami, milí moji chlapci, štyri roky mi bolo medzi  vami krásne, mala som sa ako kráľovná, ale moje kraľovanie sa pomaly konči a prichádza ďalšia etapa môjho života.

Poslednýkrát  a tentokrát: „Zbohom! “
                                                                                                                                                              Vaša Julka :)

Súbory:
Nulák č. 1/2016

 

Dátum 19. apríl Veľkosť súboru 1.63 MB Stiahnuť 2168