Časopis Nulák č. 3/2017

Upravené: piatok, 22. december 2017

Milí čitatelia!

Vianoce klopú na dvere a my nedočkavosťou horíme otvoriť ich a vrhnúť sa na všetky tie dobroty, darčeky, túžime sadnúť si za štedrovečerný stôl, vychutnať si tú neopakovateľnú, vanilkovokaprovošalátovomedovooblátkovú vôňu a hlavne cítiť blízkosť rodiny, lásku človeka k človeku, to posolstvo zoslané z nebies narodením Ježiška v jasliach na slame  v Betlehéme.

Naším darčekom pod vianočný stromček je prvé tohtoročné číslo časopisu Nulák. V jeho vnútri sa ukrýva množstvo zaujímavých článkov, od netradičných záujmov našich nových redaktorov ako výroba nožov alebo historický šerm, cez veľký projekt Erazmus a nespočetné športové, vedomostné a záujmové aktivity našej školy. Niekde v strede časopisu nájdete fotografie našich nováčikov-prváčikov s ich hodnoteniami triednych kolektívov. Samozrejme, nechýba  Žolík, ktorý sa teší mimoriadnej obľube a je asi najväčším ťahákom celého vydania. Nič viac už neprezradím, aby ste sa mali načo tešiť.

Chcela by som na záver poďakovať všetkým, ktorí sa podieľajú na tvorbe časopisu. Na úplný záver Vám prajem príjemné Veselé Vianoce a šťastný Nový rok.

Vaša šéfredaktorka Veronika :)

Súbory:
Nulák č.3/2017

 

Dátum 22. decemb Veľkosť súboru 3.14 MB Stiahnuť 1492