Časopis Nulák č. 2/2019

Upravené: streda, 26. jún 2019

Od septembra ubehol už nejaký ten piatok, konkrétne skoro desať mesiacov, čo znamená, že naše trápenie v školských laviciach sa blíži ku koncu a s ním prichádza aj posledné tohtoročné číslo Nuláka. Treba podotknúť, že záver roka bol zaujímavými udalosťami a aktivitami našich študentov priam nabitý. Najdôležitejšou udalosťou však boli ústne maturitné skúšky posledný májový týždeň, a preto chcem všetkým štvrtákom zagratulovať k ich úspešnému zvládnutiu.

Keďže je toto posledné číslo v našom školskom roku poďme si ho trochu zhrnúť. Každý mi dá určite za pravdu, ak poviem, že tento rok o aktivity, do ktorých sa dalo zapojiť, nebola núdza. Mali sme tu simulované študentské prezidentské voľby a Eurovoľby, niečo nové - súťaž s názvom Supertrieda. No a opäť cesta do Štrasburgu. Aj o tom informuje časopis, nejaké úspechy, koníčky, tajničky a vtipy.  Museli sme si zvyknúť na otravné zvuky vŕtačiek či kladív, keďže naša škola dostáva skrášľovaciu kúru, čo si máte možnosť pozrieť aj v časopise. Ja osobne sa nemôžem dočkať, až školu uvidím v celej svojej novej kráse.

Veľká vďaka, v mene  žiakov celej školy patrí učiteľom, ktorí sa nás aj tento rok snažili naučiť niečo nové, čo sme im občas neuľahčovali. No oni sa nevzdali a dotiahli to s nami až do konca.

Čo ešte dodať ? Určite si prečítajte články na ďalších stranách, vydržme nejako tie posledné dni a potom hurá, domov, na poriadne prázdniny.

Prajem vám krásne, teplé leto. Čaute!

Váš Richard!