Časopis Nulák Covid 19-1/2020

Upravené: streda, 9. jún 2021

Školský rok sa nám pomaly blíži ku koncu, a tak aj napriek ťažkej situácií a neľahkým podmienkam  sme sa v on line prostredí rozhodli dať dokopy náš školský časopis, ktorý má prívlastok  odborného pomenovania celosvetovej pandémie, zodpovednej za naše prikovanie k počítačom, mobilom  a iným podporným prostriedkom, ktoré umožňovali špecifické vzdelávanie, o akom sa nám predtým ani len nesnívalo.

Na podnet  p. uč. Nestorovičovej, sme sa spojili s naším grafikom Petrom Regešom a po dlhšom čase sa podarilo dať podobu tomuto číslu časopisu, ktorý vzhľadom na situáciu je dostupný iba ako on line verzia  na stránke školy. No nebojte sa, hneď ako sa začne nový školský rok, určite pre vás zopár kusov vytlačíme, aby ste neprišli o život zachraňujúci žolík.  
     Časopis je pomerne rozsiahli a pestrý, no a na konci sme vám priradili viacero osem-smeroviek z vychytených časopisov a jednu krížovku, lebo pokiaľ viem, prejavili ste želanie, aby tam toho bolo viac.
     Milovníci športu si budú môcť nalistovať prehľad ocenení zo ZOH a LOH od roku 1994 po súčasnosť, ktorú pripravila p. u. Gabajová. No a potom pri čítaní narazíte na našu klasiku –správičky, lyžiarsky výcvik, najdôležitejšie udalosti rozpísané do článkov,  interview  a prílohu Covid 19 , ktorá obsahuje všeličo z vášho on line pôsobenia vo virtuálnom prostredí.
V ten čas, kedy prebiehalo dištančné vyučovanie, dostávali sme viac úloh ako obyčajne. Popasovali sme sa s nimi rôznorodo. Kreativite sa medze nekládli, a tak sa našlo  aj zopár netradičných spôsobov vypracovania domácich úloh našimi študentmi. Zaručujem, pobavíte sa!!!
     Všetkým, ktorí sa zapojili do tvorby nášho Nuláka Covid 19, chcem poďakovať a vám ostatným popriať príjemné čítanie, no a úspešné ukončenie školského roka, veď je tu o pár dní.

šéfredaktor Richard Krkoška