Projektový časopis

Upravené: piatok, 3. október 2014

Poslednou úlohou celej projektovej činnosti, ktorá pripadla práve našej škole, bolo vytvorenie projektového časopisu, ktorý by bol milou pripomienkou pre tých, ktorí sa aktivít osobne zúčastnili, a zaujímavým čítaním v angličtine pre ostatných. A hotový časopis je ozaj zhrnutím všetkého, čo sa počas dvoch rokov v rámci projektu Comenius - Priatelia Zeme, udialo. 

Na 36 stranách nájdete zaujímavé informácie o partnerských školách, mestách a krajinách, o projektových tímoch. Časopis mapuje slovom aj obrazom všetkých 6 projektových stretnutí – dozvieme sa z neho, aké boli témy prezentácií, aké miesta navštívili študenti a učitelia štyroch účastníckych škôl, aké aktivity pre nich pripravili hostiteľské krajiny. Milovníci poézie a prózy tu nájdu víťazné literárne práce na tému „Človek a príroda“, a v závere si môžete prečítať dojmy študentov a ich rodičov z výmenných pobytov, ktoré sa v rámci našej školy konali po prvýkrát. Iste oceníte aj grafické spracovanie časopisu, za ktoré ďakujeme študentovi II.A triedy Dávidovi Matiovi.

Veríme, že študenti angličtiny sa nezľaknú, a pustia sa ihneď do čítania :-D

Ing. Darina Vargová

Súbory:
Project magazine - part1

Projektový časopis v anglickom jazyku - 1. časť.

Dátum 3. októbe Veľkosť súboru 5.75 MB Stiahnuť 1704

Project magazine - part2

Projektový časopis v anglickom jazyku - 2. časť.

Dátum 3. októbe Veľkosť súboru 5.83 MB Stiahnuť 1641