Modernizácia učební

Upravené: sobota, 22. október 2011
Vo februári 2009 sme na odbornom výcviku uviedli do činnosti dva elektrolaboratóriá. Jedno bolo zriadené úplne nové a v druhom sme obnovili jeho zastaralé vybavenie a urobili úpravy po zatekaní strechy.
Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Úpravy robili majstri odbornej výchovy za pomoci žiakov. Finančne na túto rekonštrukciu prispel  Nadačný fond skupiny VSE spravovaný Karpatskou nadáciou. Rekonštrukciou sme získali laboratóriá, v ktorých je možné vyučovať silno aj slabo-prúdové odbory prispôsobené svojim učebným plánom na potreby zamestnávateľov v regióne. Súčasne došlo aj k zlepšeniu pracovného prostredia pre žiakov a majstrov odbornej výchovy.


Image Image