Medzinárodný turnaj

Upravené: sobota, 22. október 2011

V novom roku sme boli na turnaji v poľskom Brzesku a prešli tri mesiace a naši priatelia nám „vrátili“ návštevu. Slovo priatelia som použila zámerne. Hovoríme spolu o práci aj o súkromí, pomáhame si, dávame typy na projekty, vzájomne sa tešíme z úspechov.

Aj po športovej stránke je to zaujímavé. Roky sme hrávali futsal a volejbal. Bohužiaľ, vo volejbale sme posledné roky na nich nemali a kolegovia z Poľska sami navrhli zmenu: tento krát sa hral badminton.

Vo futsale za nás nastúpili:
Patrik Dravecký z II.A, Tomáš Faltín z III.E, Peter Hudáček z II.A, Jakub Kovalčík z III.E, Peter Matalík z V.E, Adam Pitoňák z I.A, Dominik Poláček z II.A, Martin Smolár z V.E, František Strakula z III.A, Patrik Susa z II.A.
Prvý zápas hrali chlapci zo SOŚT v Poprade so ZsP Nr.2 z Brzeska a naši mohli pozorovať a pripraviť sa na súperov. Zápas ukázal, že nepozorovali dostatočne. So SOŠT po prvom polčase viedli 5:1, ale na konci sme sa báli o výsledok. Nakoniec sme vyhrali 7:6. Poľskí chlapci boli nad naše sily. Stav stretnutia 4:1 nás dostal na 2. miesto. Najlepších hráčov z jednotlivých mužstiev určujú tréneri. Z našich bol najlepší Peter Hudáček.

     Na druhý deň pokračoval turnaj zápasmi v badmintone. Za nás nastúpili Matúš Kuba z III.E a Jozef Smoleňák z III.A.

Výsledky:
Kuba – Opiola 2:0
Smoleňák – Mrówka 1:2
Kuba – Mrówka 2:0
Smoleňák – Opiola 0:2
Kuba, Smoleňák – Opiola, Mrówka 2:0

     Dvojdňové stretnutie skončilo, z víťazstva sa tešili hostia aj domáci a treba ďalej trénovať a tešiť sa na stretnutie znovu o rok.

                                                                                                                                                                   Mgr.    J. Gabajová


ImageImage

ImageImage

ImageImage

ImageImage