Okresné kolo v stolnom tenise

Upravené: štvrtok, 19. január 2012

V dňoch 17. a 18. januára 2012 sa v SOŠE Matejovce uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise chlapcov a dievčat.

Prihlásilo sa 12 chlapčenských družstiev, ktoré sme rozlosovali do štyroch skupín. Farby našej školy hájili: Martin Voláth z II.B, Martin Fedor z II.A, Dávid Kučkovský a Roman Regitko z V.E. Okresné kolo stredných škôl je súťaž družstiev. Ako jednotlivec bol z našich najúspešnejší Martin Voláth s tromi víťazstvami a jednou prehrou. Ani to však nestačilo, aby sme postúpili zo skupiny. Nad chlapcami zo SOŠ Horný Smokovec zvíťazili 4:1, so SSOŠ 29. augusta prehrali 4:2 a obsadili v základnej A skupine 2. miesto a nepostúpili.

Konečné poradie:
     1. miesto: SPŠ Poprad
     2. miesto: SSOŠ 29. augusta Poprad
     3. miesto: GPDT Poprad
     4. miesto: OA Poprad

Turnaj dievčat už pokračoval bez našej účasti, pretože v našej škole máme len tri dievčatá, ktoré nepreferujú stolný tenis.
Do súťaže sa prihlásilo 10 družstiev.

1. miesto: OA Poprad
     2. miesto: SOŠ Svit
     4. miesto SOŠ Horný Smokovec

Víťazi budú reprezentovať náš okres na krajskom kole v Šarišských Michaľanoch. Držíme im palce!

Mgr. J. Gabajová

Vedúci družstiev pred rozlosovanímZľava: Roman Regitko, Dávid Kučkovský, Martin Voláth, Martin FedorVíťazné družstvo dievčat z OA