3 medaily z finále

Upravené: streda, 27. november 2019

Odkedy sme sa zapojili do súťaže Silná ruka, každý rok sme sa prebojovali až do celoslovenského finále. Pred dvoma rokmi sme priniesli zlatú, minulý rok zlatú a striebornú medailu a aj tento ročník bol veľmi úspešný, lebo sme priniesli 3 bronzové medaily.

V kategórií do 65kg nás reprezentoval K. Bajtoš a S. Majerčák, do 70kg P. Batory, do 80kg J. Hudaček a nad 80kg J. Špak. Súťažilo 68 najlepších chlapcov z celého Slovenska. S. Majerčák a J. Hudaček na svojich súperov žiaľ nestačili.

K. Bajtoš, ktorý už bol vo finále pred dvoma rokmi predviedol dobrý výkon. Škoda, že v zápase o postup do finále sa dvakrát vyfauloval a skončil tretí. P. Batory, tiež minuloročný finalista po kontroverznom faule súpera súboj opakoval, ten žiaľ prehral a získal bronz. Milo prekvapil J. Špak, ktorý sa nenechal vyviesť z miery svalovou hmotou niektorých súperov a po vyrovnaných súbojoch získal tiež bronz.

Svojich spolužiakov bol podporiť aj P. Gurecka, ktorý po minuloročnom víťazstve Silnej ruky a ďalších úspechoch už reprezentuje Slovensko. Na tohtoročných MS juniorov v Rumunsku obsadil 13. miesto v pravej aj ľavej ruke.

Ďakujeme medailistom za vynikajúce výkony a verím, že o rok ešte svoje výkony zlepšia. Celkové výsledky...

J. Furcoň

zo súťažezo súťažezo súťaže

zo súťažezo súťažezo súťaže

zo súťažezo súťažezo súťaže

zo súťažezo súťažezo súťaže

o postup do finálezo súťažeo postup do finále

o postup do finálezo súťažezo súťaže

zo súťažezo súťažezo súťaže

zo súťažeo postup do finálezo súťaže

do 65kgdo 70kgnad 80kg

naši medailisti