Okresné kolo vo florbale

Upravené: štvrtok, 14. február 2013

Florbal, jeden z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich športov v posledných rokoch zažíva obrovský boom. Nie je to inak ani v okrese Poprad. Aj v tomto šk. roku naša škola zorganizovala okresné kolo chlapcov. Do okresného kola sa prihlásilo 8 škôl, ktoré boli rozdelené do kvalifikačných skupín.

Do finále sa prebojovali víťazi skupín, Gymnázium Kukučínova PP, SSOŠ 29. Augusta PP, GPDT PP  a domáca usporiadateľská SOŠ elektrotechnická škola. Družstvá vo finále sa stretli spôsobom každý s každým. Finálové boje, ktoré prebehli 13.2.2013 sa vyznačovali vysokou úrovňou a vyrovnanými zápasmi. Zápasy najlepšie zvládli chlapci z GPDT Poprad, ktorí   sa  stali víťazmi okresného kola, na druhom mieste na prekvapenie nás všetkých skončila domáca usporiadateľská škola SOŠ elektrotechnická a na bronzovom stupienku skončili florbalisti z Gymnázia na Kukučínovej ulici Poprad. Víťaz okresného kola postupuje na krajské kolo, kde im prajeme veľa úspechov.

Vo finále našu školu reprezentovali (na fotke zľava):
Krull Štefan – technik a bojovník na pohľadanie
Palanský Edo – motor a organizátor družstva
Bukovina Marek – nenápadný technik, v pravý čas udrie a strieľa góly
Fedor  Martin – oddane dopĺňa zadné rady družstva
Gonda Michal – excelentný strelec trestných strieľaní
Zavadský  Lukáš – bojovník a tank v útoku
Maceják Samuel – výborný výkon podal v bránke, jeden zo strojcov úspechu

Mgr. Július Póczos

2. miestozo zápasuMichal pekne trafilEdo čaruje