Okresné kolo vo futsale

Upravené: utorok, 20. november 2012

V dňoch 13. a 15. novembra 2012 SOŠ technická Kukučínova organizovala okresné kolo vo futsale. Futsal je veľmi populárnym športom, svedčí o tom aj fakt, že do okresného kola sa zapojil maximálny počet škôl. Družstvá boli rozdelené do základných skupín, kde bojovali o postup do okresného finále.

Naša škola bola vylosovaná do 3. skupiny so SOŠ Svit a so SOŠ Horný Smokovec. Chlapci našej školy zápasy v skupine zvládli výborne, keď zvíťazili nad oboma SŠ a postúpili do okresného finále. Finálovú účasť vybojovali ešte okrem našej školy aj Gymnázium  Kukučínova, Obchodná akadémia a domáca usporiadateľská SOŠ Kukučínova. Finálové boje prebiehali v duchu fair – play a mali vysokú svoju športovú úroveň, keďže počas súbojov nedošlo k žiadnemu zraneniu. Naši chlapci bojovali statočne, niekedy sa odvrátilo od nich  to povestné športové šťastie  a nakoniec obsadili pekné 3. miesto.

Našu školu reprezentovali: Bizub Matúš, Čarnogurský Mário, Dravecký Patrik, Džadoň Andrej, Knaus Martin,  Maček Marek, Pavličko Matúš,  Plavec Robert, Poláček Dominik a Susa Patrik.

Za dosiahnutý úspech chlapcom blahoželáme a želáme im veľa podobných športových úspechov.

Mgr. Július Póczos

zápas s OA Popradnaše družstvo