Podtatranská futsalová liga

Upravené: utorok, 19. november 2013

V piatok 15. novembra sa v Aréne Poprad uskutočnilo záverečné kolo Podtatranskej futsalovej ligy s podtitulom stredoškolská. Po úvodných dvoch zápasoch skupiny C boli naše postupové šance ružové a trónili sme vďaka lepšiemu skóre na prvom mieste tabuľky. Odvety nás ale nezastihli v takej hernej pohode, ako tomu bolo v predošlých zápasoch.

Proti Gymnáziu Dominika Tatarku sme sa na výsledok 4:2 v náš prospech až príliš nadreli a herný prejav bol viac ako nepresvedčivý pred rozhodujúcou bitkou so SPŠ Poprad. Zbrane však chlapci neskladali a po víťazstve "espéeškárov" nad "gymplákmi" v pomere 7:2 mali všetko vo svojich rukách. Do ďalších bojov nás ale mohla posunúť iba výhra. Posledný krok býva najťažší a potvrdilo sa to aj tentoraz. Napriek enormnej snahe sa našim futsalistom pridať víťazný gól nepodarilo a tak sa z postupu do okresného finále "o prsia" tešili hráči SPŠ Poprad. Sezónu im predĺžil jediný gól, pretože inkasovali v lige iba 5 gólov, kým my sme ich dostali 6!

Výsledky z kola hraného 15. novembra 2013:
Gymnázium Dominika Tatarku Poprad - SOŠ Elektrotechnická Poprad-Matejovce 2:4, góly: Krakovský, Višňovský - Matúš Pavličko 2, Andrej Džadoň 2;
SOŠ Elektrotechnická Poprad-Matejovce - SPŠ Poprad 2:2, góly: Ondrej Greč, Dávid Ovčík - Husár, Stromček.

Tabuľka:
1. SPŠ Poprad    4    2    2    0    12:5    8 bodov
2. SOŠE Matejovce    4    2    2    0    12:6    8 bodov
3. Gymnázium D. Tatarku    4    0    0    4    5:18    0 bodov

Ing. Marek Nemec

sledovanie hry súperovposledné úpravyz hry

z hryz hrypo zápase