Časopis Nulák č. 9/14

Upravené: utorok, 18. február 2014

A je to tu!!! Ani sme sa nenazdali, prvý polrok je za nami a  druhý  sa naplno rozbieha,  čo pre nás znamená ďalšie zápasenie s učením. Maturantom sa pomaly kráti čas.... Písomná maturita predo dvermi a nám síce neostáva nič iné, len im poriadne držať palce, no im ostáva len jediné, zobrať knihy a zošity do rúk a učiť sa, učiť sa, učiť sa.....

V druhom polroku nás čaká veľa zaujímavých vecí  a jednou z nich je aj naše prvé  číslo časopisu Nulák v roku 2014. Chcete vedieť prečo je zaujímavý? Pretože toto číslo sa nesie v znamení rôznorodých tém,  akými sú spomienky na časy vianočné, ako sa navždy zachová v pamäti stužková maturantom v  5. E triede, aktivity našich študentov a učiteľov  v spracovaní reportážnych čŕt z podnetného poznávacieho zájazdu do vianočnej Viedne, novinky na škole, zmodernizovanie odborného výcviku v dielňach SOŠE a pri tej príležitosti uverejnený rozhovor s pani zástupkyňou odborného výcviku Ing. Danielou Rušinovou   a milovníci športu si prídu na svoje v dvoch interview s našimi úspešnými športovcami v oblasti  hokejovej hry a cyklokrose.
Okrem toho nájdete v ňom ďalšie uplynulé informácie, ktoré sa nezmestili do predchádzajúceho čísla a na záver, ako vždy, nesmie chýbať niečo na pobavenie pre každého z nás z dielne hviezdy krížovkárskeho neba, pána učiteľa Ing. Štefana Tatarka. Časopis sa nesie v štýle Valentína, niečo pre nielen zaľúbené „romantické“ duše.

Ale viac Vám už neprezradím,  dozviete sa to v našom časopise Nulák.

Vaša šéfredaktorka Julka

Súbory:
Nulák č. 9/2014

 

Dátum 18. febru Veľkosť súboru 5.03 MB Stiahnuť 2676