OK vo futbale SŠ

Upravené: streda, 11. apríl 2018

Minulý školský rok hrali chlapci v riadnom jarnom lejaku, dnes počasie vydržalo. Žreb nás zviedol do skupiny s gymnazistami. Prvý zápas sme hrali s chlapcami z Gymnázia na ulici Dominika Tatarku. Odhodlanie našim nechýbalo, ale už v prvej minúte, z prvého útoku sme po náhodnej strele prehrávali 0:1. Cez polčas sme si prediskutovali problémy a v druhom polčase sme vyrovnali gólom Aurela Strišovského. Lenže na víťazstvo už neostal čas.

Chvíľa oddychu a druhý zápas sme nastúpili proti gymnazistom z Kukučínovej. Torzo súpera malo ešte ráno pred zápasmi okresného kola tréning, ale únavu z nich nebolo cítiť. My sme mali už prvý zápas v nohách. Ale asi to chlapcom prospelo. Už sa nehľadali na ihrisku, spolupracovali, vracali sa do obrany, zadáci posilňovali útok, hrali dobre. Po góle v prvom polčase od súpera sa chlapci nezložili a opäť vyrovnali. Aj druhý gól vsietil Aurel Strišovský.

Na ihrisku sa vystriedali: Lukáš Cihoň, Adam Fris, Peter Gecelovský, Erik Jurčák, Oliver Krajč, Patrik Marhefka, Marek Matalík, Michal Matějovský, Dominik Pisarčík, Adrián Pitoňák, Sebastián Rybovič, Aurel Strišovský, Marek Talár, Branislav Tetemonte a Dominik Fudaly.