Časopis Nulák č. 2/2017

Upravené: štvrtok, 29. jún 2017

Milí čitatelia!
     Pri písaní tohto príhovoru sedím na sedačke a vychutnávam si nádherný letný deň. Vôkol mňa je cítiť vôňu pokosenej trávy a sena. Je to jeden zo znakov, že sa nám blíži leto a s ním aj obľúbené prázdniny.

Keď tak teraz rozmýšľam, napadá ma len jedna myšlienka a to tá, že celý tento rok pretiekol ako voda a pred sebou mám už len rok, ten najdôležitejší, maturitný, ale to je ešte ďaleko (dúfam). Ako sa končí tento rok, tak k vám prichádza aj posledné číslo nášho časopisu, v ktorom si budete môcť pripomenúť exkurzie, akcie, úspechy žiakov, napokon aj zábavu a samotného žolíka, ktorého platnosť sme predĺžili až do konca októbra.

No a na záver, v mojom prípade už klasika, spočívajúca v poďakovaní sa všetkým, ktorí  čo i len malým príspevkom utvárali formu a obsah nášho časopisu v tomto roku, samozrejme, predovšetkým ďakujem celej redakčnej rade a osobitne Kristiánovi, starajúcemu sa o grafiku  a celkový vzhľad časopisu.

Zároveň v  mene celej redakčnej rady vám chcem popriať príjemné prežitie letných prázdnin, veľa nových zážitkov a hlavne to slnce nech nám dodá veľa vitamínu D a energie pre nastávajúci školský rok.

Vaša šéfredaktorka Veronika :)

Súbory:
Nulák č.2/2017

 

Dátum 29. jún 2 Veľkosť súboru 1.63 MB Stiahnuť 1722